Przewiń w dół
Mieszkanie

Ursus, ul. Herbu Oksza 12

83,5 Powierzchnia

4 Pokoje

1/7 Piętro

1 079 000 Cena

Do wykończenia Stan

Kolejny etap inwestycji  Ursus Vita (Budynek B2) – Dantex – odbiór budynku już w wakacje!

Inwestycja położona w sercu jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy!

Układ pomieszczeń:

– salon z wyjściem na balkon

– kuchnia

– 3 sypialnie

– 2 łazienki

– hol

– balkon

Do mieszkania przynależy:

– miejsce garażowe – płatne dodatkowo 39 000pln

Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz według indywidualnego projektu stworzonego we współpracy z uznaną pracownią architektoniczną!

LOKALIZACJA:

  • Ursus to dzielnica z bogatą infrastrukturą, która sukcesywnie się rozwija. Mieszkańcy dzielnicy doceniają Ursus za bezpieczeństwo, zieloną, zadbaną okolicę i najniższe koszty życia w Warszawie. Dzięki bogatej ofercie edukacyjnej i kulturalnej oraz spokojnej, przyjacielskiej atmosferze Ursus zdobywa coraz większą popularność wśród rodzin.
  • Wyjątkowa lokalizacja Ursus Vita zapewnia sprawny dojazd do każdej części stolicy. Osiedle jest położone niespełna kilometr od stacji kolejowej. Ursus Niedźwiadek, z której dojazd szybką koleją miejską do centrum zajmuje tylko 15 minut. Entuzjastów wyjazdów za miasto ucieszy fakt, że z naszej inwestycji dojazd do drogi ekspresowej S2 zajmuje tylko 10 minut. W okolicy znajdują się także przystanki komunikacji miejskiej:
    Posag 7 Panien — dostępne linie: 177,194, 197;
    Ursus Ratusz — dostępne linie: 228, 194, 716, 177.
  • Do dyspozycji mieszkańców Ursusa są urokliwe tereny zielone: Park Czechowicki, Park Achera, Park Hassów. W dzielnicy powstał również EKOpark, w którym wykorzystano nietypowe ekologiczne rozwiązania, np. mineralne ścieżki, latarnie na energię słoneczną, niecki zbierające wodę deszczową do podlewania roślin.
  • W dzielnicy w pobliżu osiedla Ursus Vita znajduje się centrum outletowe Factory Ursus – 700 m, markety: Lidl – niecałe 2 km, Stokrotka – 1,2 km, a także liczne sklepy i restauracje, szkoły, przedszkola, banki i inne punkty usługowe, przychodnie i gabinety specjalistyczne oraz stacja paliw.
Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się