Przewiń w dół
Apartament

Centrum, ul. Kłopot, 102 m²

102 m² Powierzchnia

4 Pokoje

10/12 Piętro

Wykończone pod klucz Stan

Mieszkanie dla miłośnika designu

Wnętrze z dużą ilością światła dziennego zostało dodatkowo utrzymane w jasnej kolorystyce z przewagą bieli i elementów szarości. W całym mieszkaniu utrzymano wysoki standard wykończenia. Podłogę ułożono w jodełkę francuską, która dodaje wnętrzu klasy i wytworności.
W projekcie kuchni postawiono na wyspę zaprojektowaną z wykorzystaniem spieku kwarcowego. Dużą rolę w aranżacji odgrywają wyraziste akcenty kolorystyczne, a klasyczną stylistykę mieszkania podkreślono delikatną sztukaterią, mosiężnymi i złotymi dodatkami.

W projekcie łazienki ważne było zachowanie spójności z resztą wnętrza, dlatego utrzymano kolorystykę szarości oraz pasujące do niej elementy dopełniające aranżacje tj.: stonowane dodatki i oświetlenie.

Apartament w standardzie premium

Mieszkanie przy ulicy Kłopot w Warszawie zostało zaprojektowane w standardzie premium dla miłośników nowoczesnych wnętrz i designu. Oznacza to, że na etapie wykańczania apartamentu użyliśmy najwyższej jakości materiałów zarówno tych służących do wyposażenia wnętrza, jak również wykończeniowych m.in. na podłogi, ściany, etc.

Mieszkanie zaprojektowaliśmy zgodnie z obowiązującymi trendami. Zależało nam na nowoczesnym designie widocznym w zestawieniach kolorystycznych, indywidualnie zaprojektowanych meblach czy wyselekcjonowanej armaturze łazienkowej.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się