Przewiń w dół
Mieszkanie

Ochota, al. Aleja Krakowska

81 Powierzchnia

4 Pokoje

7/8 Piętro

1 349 000 Cena

Do wykończenia Stan

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim w nowej inwestycji Vinci Immobilier – Kaskady Krakowska, na warszawskim Rakowie. Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze.

Narożny apartament o powierzchni 80m2 składa się z czterech pokoi i znajduje się na siódmym piętrze w ośmiopiętrowym apartamentowcu. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w hali garażowej dodatkowo płatne – 59.000 zł

Mieszkanie o trzech ekspozycjach z bardzo funkcjonalnym układem.

Rozkład pomieszczeń:
– salon z aneksem kuchennym i z wyjściem na balkon
– 3 sypialnie
– 2 łazienki

O inwestycji:

Kaskady Krakowska to najnowsza inwestycja VINCI Immobilier Polska położona przy Alei Krakowskiej 289 na styku dwóch zielonych i tętniących życiem dzielnic Warszawy – Włoch i Ochoty. W pobliżu znajduje się Park Szczęśliwicki i Park Marka Kotańskiego.
Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne. Cała inwestycja składa się ze 102 lokali mieszkalnych. Planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku.

Mieszkanie jest świetną propozycją zarówno pary jaki i rodzin z dziećmi.

Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz według indywidualnego projektu stworzonego we współpracy ze znaną pracownią architektoniczną!

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się