Przewiń w dół

Wola, ul. Krochmalna

  100 m² Powierzchnia

  4 Pokoje

  2/6 Piętro

  2 999 000 Cena

  Wykończone pod klucz Stan

  Ciepła elegancja

  Zaprojektowane wnętrze mówi wszystko o nowoczesnej aranżacji z klasą. Strefa dzienna to przestronny salon z otwartą na niego kuchnią, które tylko formalnie, dzieli oryginalna, marmurowa wyspa kuchenna. Przytulna w odbiorze przestrzeń salonu, to beże i ciepłe odcienie szarości, uzupełnione naturalnymi fakturami drewna i kamienia. Duże przeszklenia ścian zewnętrznych i ciekawie zaprojektowane lamele pionowe, podkreślają wysokość pomieszczenia.

  Jakość jest tu wyczuwalna już od przekroczenia progu. Zarówno wykończenie, jak i sam projekt tworzą wyjątkową przestrzeń, gdzie klasa użytych materiałów, jest doskonałym uzupełnieniem estetyki i ergonomii projektu.

  Główna sypialnia to zestawienie kontrastujących ze sobą, eleganckiego szkła i miękkich w odbiorze elementów tapicerowanych. Wyrafinowany balans tych materiałów dodaje piękna i podkreśla wyjątkowość tego pomieszczenia.

  Naturalne materiały i ciepłe, nowoczesne materiały to elementy powtarzające się w kolejnych pomieszczeniach tego wyjątkowego apartamentu.

  Kontakt

  Zapraszamy do kontaktu
   Skontaktuj się