Przewiń w dół

Wola, ul. Krochmalna

100 m² Powierzchnia

4 Pokoje

2/6 Piętro

Wykończone pod klucz Stan

Ciepła elegancja

Zaprojektowane wnętrze mówi wszystko o nowoczesnej aranżacji z klasą. Strefa dzienna to przestronny salon z otwartą na niego kuchnią, które tylko formalnie, dzieli oryginalna, marmurowa wyspa kuchenna. Przytulna w odbiorze przestrzeń salonu, to beże i ciepłe odcienie szarości, uzupełnione naturalnymi fakturami drewna i kamienia. Duże przeszklenia ścian zewnętrznych i ciekawie zaprojektowane lamele pionowe, podkreślają wysokość pomieszczenia.

Jakość jest tu wyczuwalna już od przekroczenia progu. Zarówno wykończenie, jak i sam projekt tworzą wyjątkową przestrzeń, gdzie klasa użytych materiałów, jest doskonałym uzupełnieniem estetyki i ergonomii projektu.

Główna sypialnia to zestawienie kontrastujących ze sobą, eleganckiego szkła i miękkich w odbiorze elementów tapicerowanych. Wyrafinowany balans tych materiałów dodaje piękna i podkreśla wyjątkowość tego pomieszczenia.

Naturalne materiały i ciepłe, nowoczesne materiały to elementy powtarzające się w kolejnych pomieszczeniach tego wyjątkowego apartamentu.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się